YHTEYSTIEDOT

KotiSenior Oy
Kauppakatu 9
70100 Kuopio
Asiakaspalvelu: 044 224 0110
asiakaspalvelu(a)kotisenior.fi

Haluan kuulla lisää KotiSeniorin palveluista sekä maksuttomasta arviointikäynnistä!

Marja Korhonen

Marja Korhonen

toimitusjohtaja

geriatrisen fysioterapian erityisasiantuntija
puh. 044 594 8477
marja.korhonen@kotisenior.fi

Niina Miettinen

Niina Miettinen

Lähiesimies, Sairaanhoitaja

puh. 044 224 0111
niina.miettinen@kotisenior.fi

Jenna Räsänen

Jenna Räsänen

lähihoitaja

puh. 044 224 0114
jenna.rasanen@kotisenior.fi

Sini Kuivalainen

Sini Kuivalainen

lähihoitaja

puh. 044 224 0084
sini.kuivalainen@kotisenior.fi

Anna-Mari Tervonen

Anna-Mari Tervonen

lähihoitaja

puh. 044-224 0032
anna-mari.tervonen@kotisenior.fi

Jaana Leivo

Jaana Leivo

hoiva-avustaja, kosmetologi

puh. 044-224 0058
jaana.leivo@kotisenior.fi

Outi Savolainen

Outi Savolainen

toimistosihteeri

puh. 044 224 0033
asiakaspalvelu@kotisenior.fi